logo kominki GP Kraków

Wkłady grzewcze Kraków: wkłady kominkowe powietrzne


Oferujemy wkłady grzewcze mogące ogrzać nawet 200m2 powierzchni

W ofercie naszego salonu mieszczącego się w Krakowie przy ulicy Wielickiej 25 oraz sklepu internetowego są wkłady grzewcze (wkłady kominkowe powietrzne), dzięki którym kominek będzie nie tylko elementem nadającym styl Państwa domu oraz miejscem, przy którym spędza się długie jesienne wieczory, ale również sposobem na ogrzanie całego wnętrza. W naszej ofercie są wkłady grzewcze powietrzne o mocy od 10 do 21 kW.

Wkład grzewczy Amelia

Największy powietrzny wkład żeliwny w ofercie firmy Kratki.pl. Moc nominalna 21 kW pozwala na ogrzwanie powierzchni powyżej 200 m2. Wersje z prostymi szybami idealnie pasują zarówno do klasycznych portali kominkowych (wersje Standard i Lux) jak i do kominków nowoczesnych (wersje Deco i Glass). Wkład kominkowy Amelia dostępny jest też z szybą półokrągłą, pryzmatyczną, boczną prawą, boczną lewą i w wersjach podnoszonych (gilotyna)

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Amelia Kratki.pl


Wkład grzewczy Antek

Najmniejszy z żeliwnych wkładów kominkowych oferowanych przez firmę Kratki.pl. Wkład Antek o mocy 10 kW jest dostępny w wersji prostej z drzwiami standardowymi i nowoczesnymi, w wersjach półokrągłej i pryzmatycznej oraz w wersji podnoszonej. Niewielkie wymiary i zwężający się tył wkładu pozwalają na jego instalację w małych kominkach lub w niewielkich kominkach narożnych.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Antek Kratki.pl


Wkład grzewczy ARKE

Stalowy wkład kompaktowy z wnętrzem wyłożonym Acumotte z ozdobną szybą typu Deco. Kaseta ARKE to wkład kominkowy przeznaczony do montażu w istniejących paleniskach otwartych. Kaseta ARKE dostępna jest w trzech różnych wersjach wymiarowych. Standardowe wyposażenie kaset ARKE to popielnik i wentylator wspomagający konwekcję.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy kaseta ARKE Kratki.pl


Wkład grzewczy Basia

Stalowa kaseta kominkowa z wnętrzem wyłożonym Acumotte. Dostępna w wersji standardowej lub z podwójną szyba typu Glass. Wkład kominkowy Basia wyposażony jest w szyber oraz dolot powietrza zewnętrznego. Moc grzewcza tego kominka to 15 kW.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Basia Kratki.pl


Wkład grzewczy Blanka

Linia wkładów stalowych z Acumotte i popielnikami firmy Kratki.pl z charakterystyczną nowoczesną fasadą z regulacjami dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego. Wkłady kominkowe Blanka dostępne są w 3 szerokościach fasady: 54, 67 i 91 centymetrów, w wersjach z drzwiami prostymi, z przeszkleniem z jednej strony lub w wersjach trójstronnych (2 boczne szyby)

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Blanka Kratki.pl


Wkład grzewczy Eryk

Żeliwny wkład o mocy 12 kW o zwężającym się korpusie ułatwiającym montaż obok kominów lub w narożnikach. Wkład kominkowy Eryk dostępny jest w wersjach z szybą prostą, półokrągłą lub pryzmatyczną. Oprócz standardowej wersji o szerokości 65 cm, wkład Eryk można zamówić też z fasadą o szerokości 70 cm.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Eryk Kratki.pl


Wkład grzewczy Felix

Żeliwny wkład kominkowy o mocy 16 kW z dużą fasadą (75 x 60 cm) idealny do dużych kominków nowoczesnych lub do zabudów z portalami marmurowymi. Wkład Felix dostępny jest w wersjach z drzwiami otwieranymi typu Lux i Deco oraz z drzwiami pryzmatycznymi i półokrągłymi.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Felix Kratki.pl


Wkład grzewczy Franekikona ekoprojekt

Wkład grzewczy Franek [po prawej stronie tego napisu wstaw ikonkę ekoprojekt] Żeliwny wkład grzewczy przeznaczony do domów z rekuperacją. Wkład kominkowy Franek charakteryzuje się wysoką sprawnością, dużą masą i wielostopniową regulacją procesu spalania. Wkład Franek występuje w trzech wersjach: 10, 12 i 14 kW. Wszystkie wersje są wyposażone w nowoczesną szybę oraz wysuwany od przodu popielnik. Wkłady Franek spełniają wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Franek Kratki.pl


Wkład grzewczy Jaś

To najmniejsze dziecko w rodzinie stalowych wkładów kominkowych firmy Kratki.pl wyłożonych Acumotte. Kaseta kominkowa Jaś ma moc grzewczą 6 kW i szerokość 68 cm. Niewielka głębokość (34,6 cm) i mała średnica wylotu spalin (150 mm) umożliwiają instalację wkładu Jaś w sytuacji braku miejsca na większe modele.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Jaś Kratki.pl


Wkład grzewczy Lucyikona ekoprojekt

Wkład grzewczy Lucy [po prawej stronie tego napisu wstaw ikonkę ekoprojekt] Stalowy wkład z popielnikiem i z wnętrzem wyłożonym Acumotte z pojedynczą ozdobną szybą typu Deco. Wkład kominkowy Lucy dostępny jest w wersjach z szybą prostą, narożną, w wersji tunel oraz w wersjach SLIM o zmniejszonej głębokości. Standardowe wyposażenie wkładów Lucy to dolot powietrza zewnętrznego i żeliwny czopuch. Wkłady Lucy spełniają wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Lucy Kratki.pl


Wkład grzewczy Maja

Łączy niewielkie wymiary z pojemnym paleniskiem o mocy nominalnej 12 kW. Oprócz kilku wersji z prostą szybą i wersji podnoszonej, wkład kominkowy Maja dostępny jest również w wersjach półokrągłej, pryzmatycznej i w wersjach z boczną szybą bez szprosa. W wersji Maja wieża wkład ma pionową szybę, podwójną wysokość i moc 15 kW

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Maja Kratki.pl


Wkład grzewczy MBikona ekoprojekt

Stalowy wkład bezrusztowy z wnętrzem wyłożonym Acumotte z pojedynczą ozdobną szybą typu Deco. Wkład kominkowy MB dostępny jest w wersjach z szybą prostą, prostą podnoszoną, narożną i narożną podnoszoną. Wkład kominkowy MB wystpuje w kilku wielkościach i wariantach mocowych. Standardowe wyposażenie wkładów MB to dolot powietrza zewnętrznego i żeliwny czopuch. Wkłady MB spełniają wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy MB Kratki.pl


Wkład grzewczy Mila

Jeden z większych wkładów grzewczych w ofercie firmy Kratki.pl. Stalowa konstrukcja z wnętrzem wyłożonym Acumotte lub wermikulitem podnosi efektywnośc spalania i ułatwia utrzymanie szyby w czystości. Panoramiczne drzwi o szerokości 91 cm pozwalają na zastosowanie tego wkładu w dużych kominkach nowoczesnych. Wkład kominkowy Mila dostępny jest w wersjach w drzwiami prostymi i podnoszonymi oraz w wersji tunel z drzwiami na przestrzał.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Mila Kratki.pl


Wkład grzewczy Nadiaikona ekoprojekt

Stalowy wkład z wnętrzem wyłożonym Acumotte z pojedynczą ozdobną szybą typu Deco. Wkład kominkowy Nadia dostępny jest w czerech wersjach z fasadą poziomą, w dwóch z fasadą pionową. W wersjach prostych podnoszonych oraz w wersji narożnej podnoszonej. Standardowe wyposażenie wkładów Nadia to dolot powietrza zewnętrznego i żeliwny czopuch. Wkłady Nadia spełniają wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Nadia Kratki.pl


Wkład grzewczy NBikona ekoprojekt

Stalowy wkład trójstronny z wnętrzem wyłożonym Acumotte z ozdobną szybą typu Deco. Wkład kominkowy NB dostępny jest w czterech różnych wersjach wymiarowych. Standardowe wyposażenie wkładów NB to dolot powietrza zewnętrznego, popielnik i żeliwny czopuch.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy NB Kratki.pl


Wkład grzewczy Oliwia

Panoramiczny wkład żeliwny o mocy 18 kW. Dzięki dużej mocy, wysokiej sprawności (79%), fasadzie o wymiarach 75 x 52 cm i bardzo korzystnej cenie jest to idealny wkład do kominków nowoczesnych przeznaczonych do intensywnego ogrzewania. Liczne wersje wykończenia drzwi prostych i podnoszonych pozwalają na idealne dopasowanie wyglądu wkładu do stylu kominka. Do nowoczesnych kominków narożnych dostępne są wersje otwierane i podnoszone z bocznymi szybami.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Oliwia Kratki.pl


Wkład grzewczy Wiktor

To wkład żeliwny o mocy 12 kW z panoramiczną szybą i drzwiami o szerokości 75 cm. Niski czopuch i niewielkie wymiary korpusu grzewczego ułatwiają instalację w nietypowych miejscach. Wkład kominkowy Wiktor w wersjach prostych dostępny jest z drzwiami żeliwnymi standardowymi, z dużymi drzwiami żeliwnymi typu Lux i z drzwiami z nowoczesną szybą Deco. Dostępne są też wersje podnoszone, półokrągłe i pryzmatyczne.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Wiktor Kratki.pl


Wkład grzewczy Zibiikona ekoprojekt

Szczelne stalowe wkłady kominkowe z Acumotte wyposażone standardowo w dolot powietrza zewnętrznego. Wkłady kominkowe Zibi są przeznaczone do instalacji w budynkach wyposażonych w rekuperację lub wentylację mechaniczną. Oprócz wersji z prostą szybą otwieraną lub podnoszoną, wkład Zibi dostępny jest też z prawą lub lewą boczna szybą. Wkłady Zibi spełniają wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Zibi Kratki.pl


Wkład grzewczy Zuzia

Podstawowy i najbardziej popularny żeliwny wkład kominkowy spośród wszystkich modeli dostepnych w ofercie firmy Kratki.pl. Wkład Zuzia ma moc 16 kW. Poza modelami otwieranymi i podnoszonymi z prostymi, półokrągłymi i pryzmatycznymi drzwiami wkład Zuzia występuje w wersjach z lewą lub prawą boczną szybą bez szprosa, w wersjach narożnych podnoszonych oraz w wersjach z szybami nowoczesnymi DECO.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Zuzia Kratki.pl