logo kominki GP Kraków

Kratki.pl Kraków – piece wolnostojące kominkowe Kratki w Krakowie


Tradycyjne kozy żeliwne

Klasyczne żeliwne piece kominkowe z przeszklonymi drzwiczkami i szufladą na popiół. Piecyki żeliwne są dostępne w zakresie mocy od 5 do 13 kW. Piece mogą być łączone z kominem rurami czarnymi do góry lub lub od tyłu bezpośrednio w ścianę. Piec K8 oprócz wersji z prostą szybą dostępny jest też w wersji z szybą na przestrzał (tunel). Opcjonalnie piece żeliwne firmy Kratki.pl mogą być wyposażone w fajerki, ozdobny ażur na drzwiach, automatyczne sterowanie dolotem powietrza lub turbinę turbofan wspomagającą konwekcję.

Przejdź do sklepu - żeliwne piece wolnostojące Kratki.pl


Piece żeliwne z wymiennikiem wodnym

Żeliwne kozy z dodatkowym wymiennikiem wodnym o mocy 2 – 3 kW. Wymiennik może wspomagać domową instalację centralnego ogrzewnia lub zasilać zbiornik ciepłej wody użytkowej.

Przejdź do sklepu - piece wolnostojące z płaszczem wodnym Kratki.pl


Nowoczesne piece wolnostojąceikona ekoprojekt

Dynamicznie rozwijająca się gama pieców stalowych z wnętrzem z Acumotte. Nowoczesne piecokominki są doskonałym elementem wyposażenia wnętrza a jednocześnie stanowią tanie i proste w użyciu źródło ciepła. Większość nowoczesnych pieców wolnostojących firmy Kratki spełnia wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - nowoczesne piece wolnostojące Kratki.pl


Kaflowe piece wolnostojące

Stylowe piece kominkowe wyłożone kaflami, dostępne w wersjach WK440 o mocy 5 kW i w wersji Blanka o mocy 8 kW. Piece kaflowe Kratki.pl są dostępne w kolorach kremowy połyski czarny.

Przejdź do sklepu - kaflowe piece wolnostojące Kratki.pl