logo kominki GP Kraków

Biokominki Kraków


Zapraszamy do salonu w Krakowie, Wielicka 25 - oferujemy szeroki wybór biokominków

Biokominki to idealny pomysł na elegancję w każdym domu. Kratkipl.pl oferuje najlepsze biokominki w Krakowie: funkcjonalne, jak również eleganckie i doskonale wpasowujące się w przestrzeń. Biokominek to doskonałe rozwiązanie nie tylko w domu jednorodzinnym, ale również w mieszkaniu w bloku, w biurze, restauracji, lokalu usługowym. Urządzenie to nie potrzebuje komina, można je swobodnie ustawiać w różnych miejscach a nawet przenosić. Bardzo popularne są również znajdujące się w naszej ofercie przedstawione poniżej biokominki naścienne i do zabudowy. Ten typ kominka jest ekologiczny i co ważne: dozwolony prawnie na terenie Krakowa. Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie przy ul Wielickiej 25. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepszy biokominek. Zakupu biokominków mogą Państwo dokonać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Pełna oferta znajduje się poniżej.

Biokominki wolnostojące

Designerskie biokominki do stawiania w dowolnym miejscu i lampy na bioetanol dostępne w kilkunastu różnych wzorach. Znajdziemy wśród nich wykonane z metaloplastyki biokominki Foxtrot i Krzak, przeszklone biokominki Hotel i Linate, minimalistyczne lampy biolampy India i Kilo, stylowe biokominki Misa oraz prosty pionowy biokominek Romeo. Biokominki wolnostojące nie wymagają montażu ani zabudowy – wystarczy ustawienie w dowolnymi miejscu

Przejdź do sklepu - biokominki paleniska na bioetanol Kratki.pl


Biokominki półokrągłe

Nowoczesne biokominki naścienne. Wiszące kominki na biopaliwo z półokrągłą lub wypukłą fasadą w kolorze czarnym, srebrnym lub ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Biokominki półokrągłe są wyposażone w palenisko o pojemności 1,2 litra

Przejdź do sklepu - biokominki paleniska na bioetanol Kratki.pl


Biokominki portalowe

Klasyczne i nowoczesne portale kominkowe z płyty mdf kolorze białym wyposażone w duże palenisko na bioetanol o pojemności 1,6. Stylowe i eleganckie oraz nowoczesne, designerskie biokominki do ustawiania na podłodze, przy ścianach. Biokominki portalowe dostępne są w szerokościach od 113 (Egzul) do 126 cm (December).

Przejdź do sklepu - biokominki paleniska na bioetanol Kratki.pl


Biokominki nietypowe

Szeroką i stale rozwijającą się ofertę biokominków firmy Kratki.pl uzupełniają model Ball zaprojektowany specjalnie z myślą o fanach piłki nożnej, szeroki naścienny biokominek Mila wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej, prosty poziomy biokominek Quebec z dwoma paleniskami o pojemności 1,6 l, Biokominki Oscar z ozdobną ramą ze szkła hartowanego, wkładki na biopaliwo do tradycyjnych kominków na drewno oraz pojemniki do spalania bioetanolu do samodzielnej, dowolnej zabudowy.

Przejdź do sklepu - biokominki paleniska na bioetanol Kratki.pl


Biokominek Quat

Prosty, nowoczesny biokominek naścienny lub do zabodowy z szeroką ramą o wymiarach 68,5 x 53,4 cm. Biokominek Quat wyposażony w pojemnik na bioetanol o pojemności 1,2 litra dostępny jest w wersji czarnej lub w wykończeniu ze stali nierdzewnej szczotkowanej w czterech różnych wariantach.

Przejdź do sklepu - biokominek palenisko na bioetanol Quat Kratki.pl


Biokominek Papa

To otwarte biopalenisko wiszące z tylnym panelem prostym (wersja Papa) lub ozdobnym (wersje Papa Morpho, Papa Smurf i Papa Manhatan. Biokominki z serii Papa o wymiarach 65 x 90 cm wyposażone są w palenisko o pojemności 0,4 litra.

Przejdź do sklepu - biokominek palenisko na bioetanol Papa Kratki.pl


Biokominek Juliet

Nowoczesny poziomy biokominek z fasadą ze stali nierdzewnej szczotkowanej dostępny w wersjach o szerokości 110 cm z jednym paleniskiem o pojemności 1,6 l, w wersji o szerokości 150 cm z dwoma paleniskami i wreszcie w wersji o szerokości 180 cm z trzema paleniskami. Biokominki Juliet można instalować w zabudowie lub wieszać na ścianie.

Przejdź do sklepu - biokominek palenisko na bioetanol Juliet Kratki.pl


Biokominek Golf

Nieduży biokominek naścienny lub do zabudowy z paleniskiem o pojemności 0,4 l. Biokominek Golf o wymiarach 65,8 x 37,4 dostępny jest w 4 wersjach z ozdobnymi panelami ze stali nierdzewnej szczotkowanej oraz w wersji czarnej i Zebra

Przejdź do sklepu - biokominek palenisko na bioetanol Golf Kratki.pl


Biokominek Delta

Niewielki biokominek o wymiarach 60 x 40 cm z paleniskiem o pojemności 0,4 l lub o wymiarach 90 x 40 cm (Delta 2) z paleniskiem o pojemności 1,2 l. Nowoczesne biokominki Delta mogą być wieszane na ścianie lub zabudowywane. Oprócz podstawowej wersji czarnej i wersji Zebra, biokominek Delta występuje w 4 różnych wersjach z panelami ozdobnymi ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

Przejdź do sklepu - biokominek palenisko na bioetanol Delta Kratki.pl


Biokominek Charlie

Biokominek o wymiarach 88 x 51 cm dostępny w wersjach poziomej i pionowej (Charlie 2). Nowoczesny biokominek z ozdobną ramą ze stali nerdzewnej szczotkowanej lub w kolorach złotym, miedzianym, czarnym i satynowym. Biokominek Charlie wyposażony jest w palenisko o pojemności 1,2 l

Przejdź do sklepu - biokominek palenisko na bioetanol Charlie Kratki.pl


Biokominek Bravo

Biokominek do zabudowy lub do wieszania na ścianie z pojemnikiem na paliwo o pojemności 1,2 litra. Nowoczesny biokominek o szerokości 90 i wysokości 65 cm z ozdobnymi panelami poziomymi lub pionowymi (Bravo 2). Ozdobne panele są dostępne w kolorach czarnym, złotym, miedzianym, satynowym i ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

Przejdź do sklepu - biokominek palenisko na bioetanol Bravo Kratki.pl


Biokominek Alpha

Biokominek wiszący lub do zabudowy o wymiarach 80 x x59 cm z biopaleniskiem o pojemności 1,2 litra. Biokominek Alpha posiada ozdobrną ramę w kolorze czarnym lub w kolorach miedzianym, złotym, satynowym i ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

Przejdź do sklepu - biokominek palenisko na bioetanol Alpha Kratki.pl


Kominki ekologiczne - pytania i odpowiedzi

Czy w Krakowie mogę mieć biokominek? Tak, jak najbardziej w Krakowie można posiadać biokominki i z nich korzystać. Podobnie jest ze wszystkimi innymi miejscowościami w woj. małopolskim. W Krakowie nie można palić w kominkach drewnem, natomiast biokominek korzysta z bioetanolu.

Czy instalacja biokominka jest skomplikowana? Absolutnie nie. Nie dość, że biokominki nie potrzebują przewodów kominowych, to niektóre modele przenosić z jednego miejsca na inne. Oferujemy także biokominki do zabudowy oraz naścienne. Dzięki spalaniu w nim bioetanolu nie powstają żadne inne gazy poza parą wodną i niewielkimi ilościami dwutlenku węgla, dlatego jest on ekologiczny i bezpieczny w użytkowaniu.

Gdzie w Krakowie kupię biokominek? Zapraszamy do naszego salonu przy Wielickiej 25. Pracujemy we wszystkie dni poza niedzielami i świętami. Mamy duży wybór biokominków, innych kominków ekologicznych jak gazowe, jak również kominków tradycyjnych.