logo kominki GP Kraków

Obudowy kominkowe - Kraków


Ramy stalowe

Idealne do wykończenia nowoczesnych kominków ramy ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Ramy są dostępne w wymiarach dopasowanych do większości wkładów kominkowych firmy Kratki.pl. Ramy metalowe montowane są w łatwy sposób na magnesach. Montaż stalowej ramy nie wymaga dodatkowych elementów zbezpieczajacych z kamienia. Wśród ram stalowych do kominków znajdzieny także czarne maskownice do wkładów Deco.

Przejdź do sklepu - ramy ze stali nierdzewnej szlifowanej do kominków nowoczesnych Kratki.pl


Obudowy kominkowe – zapraszamy do salonu przy Wielickiej 25 w Krakowie

Jeśli poszukują Państwo więcej produktów związanych z kominkami, niż ram stalowych pokazanych powyżej, służących jako obudowy kominkowe, zapraszamy do naszego salonu. Gdzie nas znaleźć? Nasz salon partnerski Kratki.pl położony jest ul. Wielickiej 25 w Krakowie. To nieopodal Starego Podgórza. Można dojechać do nas zarówno samochodem, jak też komunikacją miejską. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 jak również w soboty do czternastej.

Jaki jest nasz asortyment? Obudowy kominkowe, ale wszystkie produkty związane z kominkami. Można u nas zakupić nie tylko klasyczne kominki na węgiel i piece wolnostojące, ale również nowoczesne kominki ekologiczne opalane bioetanolem lub gazem.