logo kominki GP Kraków

Kratki wentylacyjne i kominkowe | Kraków


Kratki Tunel

Wąskie kratki kominkowe i wentylacyjne o wysokości 6 cm i długościach 40, 60, 80 i 100 cm. Nowoczesne kratki szczelinowe w czarnym, białym, kremowym i grafitowym oraz czarnym z panelem ze stali nierdzewnej szlifowanej

Przejdź do sklepu - nowoczesne kratki kominkowe wentylacyjne tunel Kratki.pl


Kratki Powlekane

Kratki wentylacyjne wykonane ze stali nierdzewnej szlifowanej, niklowane na wysoki połysk lub pozłacane (powlekane galwanicznie warstwą złota o grubości 1 μm). Kratki te są dostępne w pełnym zakresie rozmiarów oferowanych przez firmę Kratki.pl. Metalowe kratki wentylacyjne niklowane i szlifowane doskonale pasują do wykończenia kuchni lub łazienki.

Przejdź do sklepu - kratki kominkowe wentylacyjne Kratki.pl


Kratki Ozdobne

Firma Kratki.pl oferuje szereg ozdobnych kratek wentylacyjnych i kominkowych w nietypowych wzorach i rozmiarach. Są to: kratki herbowe (duża i mała), kratka Myśliwy, Kratka Jeleń, oraz kratki retro kwadratowe i prostokątne w kolorach starego złota i antycznej bieli.

Przejdź do sklepu - ozdobne kratki kominkowe wentylacyjne Kratki.pl


Kratki Okrągłe

Malowane proszkowo kratki wentylacyjne o średnicach 100, 125 i 150 mm. Okrągłe kratki kominkowe dostępne są w kolorach białym, czarnym, kremowym, grafitowym, czarno złotym, miedzianym i czarno srebrnym

Przejdź do sklepu - okrągłe kratki kominkowe wentylacyjne Kratki.pl


Kratki Malowane proszkowo

Metalowe kratki malowane występują w dwóch głównych wersjach: jako kratki gładkie i kratki typu Oskar – wypukłe z delikatnym, ozdobnym żłobieniem. Kratki w rozmiarach od 11x11 cm do 22x45 cm dostępne są w wersjach bez żaluzji a kratki w rozmiarach od 17x17 cm do 22x45 cm dostępne są z żaluzją. Największe rozmiary kratek Oskar to 22x22 i 17x49 cm. Kolory kratek malowanych to: biały, kremowy, grafitowy, czarny, czarno złoty, czarno srebrny i miedziany

Przejdź do sklepu - kratki kominkowe wentylacyjne Kratki.pl


Kratki Luft

Nowoczesne podłużne kratki kominkowe i wentylacyjne z tylnym panelem maskującym. Szczelinowe kratki dostępne w wersjach prostych w szerokościach od 40 do 100 cm i w 2 wysokościach: 6 i 9 cm oraz w wersjach narożnych. Kratki luft to metalowe kartki malowane proszkowo w kolorach białym, kremowym, grafitowym i czarnym oraz w kolorze czarnym z panelem ze stali nierdzewnej szlifowanej (tylko kratki proste)

Przejdź do sklepu - nowoczesne kratki kominkowe wentylacyjne luft Kratki.pl


Kratki Galwanizowane

Kratki kominkowe dostępne we wzorach Diana (wzór ramki przypomina pędy bambusa), Rustykalne (stylowy wzór z ornamentem wewnętrznej części ramki), Oskar (nowoczesny, wypukły wzór ze żłobieniem ramki) i wreszcie kratki proste z gładką ramką. Kratki wentylacyjne odlewane ze stopu cynku i aluminium a następnie galwanizowane na kolor srebrny (Kratki Diana), złoty mat (Kratki Diana i proste) lub złoty połysk (kratki Oskar i Rustykalne), miedziany mat (kratki proste) lub miedziany połysk (kratki Oskar)

Przejdź do sklepu - kratki kominkowe wentylacyjne Kratki.pl


Kratki Fresh

Nowoczesne kratki wentylacyjne i kominkowe ze stałą żaluzją doskonale maskujące wnętrze kominka lub kanału wentylacyjnego a jednocześnie zapewniające pełną przepustowość. Kratki fresh dostępne są w kolorach białym, czarnym, kremowym, grafitowym, czarno srebrnym, czarno złotym, miedzianym i ze stali nierdzewnej szlifowanej, w rozmiarach od 17 do 70 cm.

Przejdź do sklepu - nowoczesne kratki kominkowe wentylacyjne fresh Kratki.pl


Kratki Floor

Metalowe kratki ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 1,5 mm przeznaczone do montażu w podłodze. Kratki podłogowe o wzmocnionej konstrukcji odpornej na nacisk i ścieranie z łatwym otwieraniu w celu czyszczenia.

Przejdź do sklepu - nowoczesne podłogowe kratki kominkowe wentylacyjne Floor Kratki.pl


Kratki ABC

Designerskie kratki wentylacyjne malowane proszkowo dostępne w kolorach białym, grafitowym, kremowym, czarnym, granito i ze stali niedzewnej szlifowanej. Kratki kominkowe ABC mają rozmiary od 17 do 49 cm

Przejdź do sklepu - nowoczesne kratki kominkowe wentylacyjne ABC Kratki.pl