logo kominki GP Kraków

Kratki.pl Kraków – wkłady kominkowe powietrzne Kratki w Krakowie


Wkład grzewczy Amelia

Największy powietrzny wkład żeliwny w ofercie firmy Kratki.pl. Moc nominalna 21 kW pozwala na ogrzwanie powierzchni powyżej 200 m2. Wersje z prostymi szybami idealnie pasują zarówno do klasycznych portali kominkowych (wersje Standard i Lux) jak i do kominków nowoczesnych (wersje Deco i Glass). Wkład kominkowy Amelia dostępny jest też z szybą półokrągłą, pryzmatyczną, boczną prawą, boczną lewą i w wersjach podnoszonych (gilotyna)

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Amelia Kratki.pl


Wkład grzewczy Antek

Najmniejszy z żeliwnych wkładów kominkowych oferowanych przez firmę Kratki.pl. Wkład Antek o mocy 10 kW jest dostępny w wersji prostej z drzwiami standardowymi i nowoczesnymi, w wersjach półokrągłej i pryzmatycznej oraz w wersji podnoszonej. Niewielkie wymiary i zwężający się tył wkładu pozwalają na jego instalację w małych kominkach lub w niewielkich kominkach narożnych.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Antek Kratki.pl


Wkład grzewczy ARKE

Stalowy wkład kompaktowy z wnętrzem wyłożonym Acumotte z ozdobną szybą typu Deco. Kaseta ARKE to wkład kominkowy przeznaczony do montażu w istniejących paleniskach otwartych. Kaseta ARKE dostępna jest w trzech różnych wersjach wymiarowych. Standardowe wyposażenie kaset ARKE to popielnik i wentylator wspomagający konwekcję.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy kaseta ARKE Kratki.pl


Wkład grzewczy Basia

Stalowa kaseta kominkowa z wnętrzem wyłożonym Acumotte. Dostępna w wersji standardowej lub z podwójną szyba typu Glass. Wkład kominkowy Basia wyposażony jest w szyber oraz dolot powietrza zewnętrznego. Moc grzewcza tego kominka to 15 kW.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Basia Kratki.pl


Wkład grzewczy Blanka

Linia wkładów stalowych z Acumotte i popielnikami firmy Kratki.pl z charakterystyczną nowoczesną fasadą z regulacjami dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego. Wkłady kominkowe Blanka dostępne są w 3 szerokościach fasady: 54, 67 i 91 centymetrów, w wersjach z drzwiami prostymi, z przeszkleniem z jednej strony lub w wersjach trójstronnych (2 boczne szyby)

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Blanka Kratki.pl


Wkład grzewczy Eryk

Żeliwny wkład o mocy 12 kW o zwężającym się korpusie ułatwiającym montaż obok kominów lub w narożnikach. Wkład kominkowy Eryk dostępny jest w wersjach z szybą prostą, półokrągłą lub pryzmatyczną. Oprócz standardowej wersji o szerokości 65 cm, wkład Eryk można zamówić też z fasadą o szerokości 70 cm.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Eryk Kratki.pl


Wkład grzewczy Felix

Żeliwny wkład kominkowy o mocy 16 kW z dużą fasadą (75 x 60 cm) idealny do dużych kominków nowoczesnych lub do zabudów z portalami marmurowymi. Wkład Felix dostępny jest w wersjach z drzwiami otwieranymi typu Lux i Deco oraz z drzwiami pryzmatycznymi i półokrągłymi.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Felix Kratki.pl


Wkład grzewczy Franekikona ekoprojekt

Wkład grzewczy Franek [po prawej stronie tego napisu wstaw ikonkę ekoprojekt] Żeliwny wkład grzewczy przeznaczony do domów z rekuperacją. Wkład kominkowy Franek charakteryzuje się wysoką sprawnością, dużą masą i wielostopniową regulacją procesu spalania. Wkład Franek występuje w trzech wersjach: 10, 12 i 14 kW. Wszystkie wersje są wyposażone w nowoczesną szybę oraz wysuwany od przodu popielnik. Wkłady Franek spełniają wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Franek Kratki.pl


Wkład grzewczy Jaś

To najmniejsze dziecko w rodzinie stalowych wkładów kominkowych firmy Kratki.pl wyłożonych Acumotte. Kaseta kominkowa Jaś ma moc grzewczą 6 kW i szerokość 68 cm. Niewielka głębokość (34,6 cm) i mała średnica wylotu spalin (150 mm) umożliwiają instalację wkładu Jaś w sytuacji braku miejsca na większe modele.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Jaś Kratki.pl


Wkład grzewczy Lucyikona ekoprojekt

Wkład grzewczy Lucy [po prawej stronie tego napisu wstaw ikonkę ekoprojekt] Stalowy wkład z popielnikiem i z wnętrzem wyłożonym Acumotte z pojedynczą ozdobną szybą typu Deco. Wkład kominkowy Lucy dostępny jest w wersjach z szybą prostą, narożną, w wersji tunel oraz w wersjach SLIM o zmniejszonej głębokości. Standardowe wyposażenie wkładów Lucy to dolot powietrza zewnętrznego i żeliwny czopuch. Wkłady Lucy spełniają wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Lucy Kratki.pl


Wkład grzewczy Maja

Łączy niewielkie wymiary z pojemnym paleniskiem o mocy nominalnej 12 kW. Oprócz kilku wersji z prostą szybą i wersji podnoszonej, wkład kominkowy Maja dostępny jest również w wersjach półokrągłej, pryzmatycznej i w wersjach z boczną szybą bez szprosa. W wersji Maja wieża wkład ma pionową szybę, podwójną wysokość i moc 15 kW

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Maja Kratki.pl


Wkład grzewczy MBikona ekoprojekt

Stalowy wkład bezrusztowy z wnętrzem wyłożonym Acumotte z pojedynczą ozdobną szybą typu Deco. Wkład kominkowy MB dostępny jest w wersjach z szybą prostą, prostą podnoszoną, narożną i narożną podnoszoną. Wkład kominkowy MB wystpuje w kilku wielkościach i wariantach mocowych. Standardowe wyposażenie wkładów MB to dolot powietrza zewnętrznego i żeliwny czopuch. Wkłady MB spełniają wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy MB Kratki.pl


Wkład grzewczy Mila

Jeden z większych wkładów grzewczych w ofercie firmy Kratki.pl. Stalowa konstrukcja z wnętrzem wyłożonym Acumotte lub wermikulitem podnosi efektywnośc spalania i ułatwia utrzymanie szyby w czystości. Panoramiczne drzwi o szerokości 91 cm pozwalają na zastosowanie tego wkładu w dużych kominkach nowoczesnych. Wkład kominkowy Mila dostępny jest w wersjach w drzwiami prostymi i podnoszonymi oraz w wersji tunel z drzwiami na przestrzał.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Mila Kratki.pl


Wkład grzewczy Nadiaikona ekoprojekt

Stalowy wkład z wnętrzem wyłożonym Acumotte z pojedynczą ozdobną szybą typu Deco. Wkład kominkowy Nadia dostępny jest w czerech wersjach z fasadą poziomą, w dwóch z fasadą pionową. W wersjach prostych podnoszonych oraz w wersji narożnej podnoszonej. Standardowe wyposażenie wkładów Nadia to dolot powietrza zewnętrznego i żeliwny czopuch. Wkłady Nadia spełniają wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Nadia Kratki.pl


Wkład grzewczy NBikona ekoprojekt

Stalowy wkład trójstronny z wnętrzem wyłożonym Acumotte z ozdobną szybą typu Deco. Wkład kominkowy NB dostępny jest w czterech różnych wersjach wymiarowych. Standardowe wyposażenie wkładów NB to dolot powietrza zewnętrznego, popielnik i żeliwny czopuch.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy NB Kratki.pl


Wkład grzewczy Oliwia

Panoramiczny wkład żeliwny o mocy 18 kW. Dzięki dużej mocy, wysokiej sprawności (79%), fasadzie o wymiarach 75 x 52 cm i bardzo korzystnej cenie jest to idealny wkład do kominków nowoczesnych przeznaczonych do intensywnego ogrzewania. Liczne wersje wykończenia drzwi prostych i podnoszonych pozwalają na idealne dopasowanie wyglądu wkładu do stylu kominka. Do nowoczesnych kominków narożnych dostępne są wersje otwierane i podnoszone z bocznymi szybami.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Oliwia Kratki.pl


Wkład grzewczy Wiktor

To wkład żeliwny o mocy 12 kW z panoramiczną szybą i drzwiami o szerokości 75 cm. Niski czopuch i niewielkie wymiary korpusu grzewczego ułatwiają instalację w nietypowych miejscach. Wkład kominkowy Wiktor w wersjach prostych dostępny jest z drzwiami żeliwnymi standardowymi, z dużymi drzwiami żeliwnymi typu Lux i z drzwiami z nowoczesną szybą Deco. Dostępne są też wersje podnoszone, półokrągłe i pryzmatyczne.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Wiktor Kratki.pl


Wkład grzewczy Zibiikona ekoprojekt

Szczelne stalowe wkłady kominkowe z Acumotte wyposażone standardowo w dolot powietrza zewnętrznego. Wkłady kominkowe Zibi są przeznaczone do instalacji w budynkach wyposażonych w rekuperację lub wentylację mechaniczną. Oprócz wersji z prostą szybą otwieraną lub podnoszoną, wkład Zibi dostępny jest też z prawą lub lewą boczna szybą. Wkłady Zibi spełniają wymogi dyrektywy Ekoprojekt.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Zibi Kratki.pl


Wkład grzewczy Zuzia

Podstawowy i najbardziej popularny żeliwny wkład kominkowy spośród wszystkich modeli dostepnych w ofercie firmy Kratki.pl. Wkład Zuzia ma moc 16 kW. Poza modelami otwieranymi i podnoszonymi z prostymi, półokrągłymi i pryzmatycznymi drzwiami wkład Zuzia występuje w wersjach z lewą lub prawą boczną szybą bez szprosa, w wersjach narożnych podnoszonych oraz w wersjach z szybami nowoczesnymi DECO.

Przejdź do sklepu - wkład kominkowy Zuzia Kratki.pl