logo kominki GP Kraków

Piece wolnostojące | Kraków


Tradycyjne kozy żeliwne

Klasyczne żeliwne piece kominkowe z przeszklonymi drzwiczkami i szufladą na popiół. Piecyki żeliwne są dostępne w zakresie mocy od 5 do 13 kW. Piece mogą być łączone z kominem rurami czarnymi do góry lub lub od tyłu bezpośrednio w ścianę. Piec K8 oprócz wersji z prostą szybą dostępny jest też w wersji z szybą na przestrzał (tunel). Opcjonalnie piece żeliwne firmy Kratki.pl mogą być wyposażone w fajerki, ozdobny ażur na drzwiach, automatyczne sterowanie dolotem powietrza lub turbinę turbofan wspomagającą konwekcję.

Przejdź do sklepu - żeliwne piece wolnostojące Kratki.pl

Koza k9 Koza k9 Koza k8 Koza k8 Koza k8 tunel Koza k8 tunel Koza k7 Koza k7 Koza k6 ażur Koza k6 ażur Koza k10 Koza k10

Piece żeliwne z wymiennikiem wodnym

Żeliwne kozy z dodatkowym wymiennikiem wodnym o mocy 2 – 3 kW. Wymiennik może wspomagać domową instalację centralnego ogrzewnia lub zasilać zbiornik ciepłej wody użytkowej.

Przejdź do sklepu - piece wolnostojące z płaszczem wodnym Kratki.pl

Piec żeliwny z wymiennikiem k9  Piec żeliwny z wymiennikiem k9 Piec żeliwny z wymiennikiem k9  Piec żeliwny z wymiennikiem k9 Piec żeliwny z wymiennikiem k6  Piec żeliwny z wymiennikiem k6 Piec żeliwny z wymiennikiem k6  Piec żeliwny z wymiennikiem k6

Piece wolnostojące z płaszczem wodnym

Piecokominki do łączenia z instalacją centralnego ogrzewania. Piece kominkowe mogące samodzielnie zasilać lub wspomagać domową instalację CO.

Przejdź do sklepu - piece wolnostojące z płaszczem wodnym Kratki.pl

Piec z płaszczem wodnym Alicja Piec z płaszczem wodnym Alicja Piec z płaszczem wodnym Alicja  Piec z płaszczem wodnym Alicja

Nowoczesne piece wolnostojące

Dynamicznie rozwijająca się gama pieców stalowych z wnętrzem z Acumotte. Nowoczesne piecokominki są doskonałym elementem wyposażenia wnętrza a jednocześnie stanowią tanie i proste w użyciu źródło ciepła.

Przejdź do sklepu - nowoczesne piece wolnostojące Kratki.pl

Koza AB  Koza AB Koza AB  Koza AB Koza AB  Koza AB

Kaflowe piece wolnostojące

Stylowe piece kominkowe wyłożone kaflami, dostępne w wersjach WK440 o mocy 5 kW i w wersji Blanka o mocy 8 kW. Piece kaflowe Kratki.pl są dostępne w kolorach kremowy mat i połysk, zieleń butelkowa i brąz butelkowy.

Przejdź do sklepu - kaflowe piece wolnostojące Kratki.pl

Piec kaflowy wk440 zielony Piec kaflowy wk440 zielony Piec kaflowy wk440 krem Piec kaflowy wk440 krem Piec kaflowy wk440 brąz Piec kaflowy wk440 brąz Piec kaflowy blanka zielony Piec kaflowy blanka zielony Piec kaflowy blanka krem Piec kaflowy blanka krem Piec kaflowy blanka brąz Piec kaflowy blanka brąz