logo kominki GP Kraków

Obudowy kominkowe - Kraków


Ramy z kamienia

Nowoczesne portalowe ramy kominkowe z marmurów Botticino Classico, Breccia Sarda, Travertino Classico, Crema Marfil, Emperador Brown, Forest Green, Forest Brown, Rosso Alicante i Emperador Venato. Ramy kamienne są dopasowane wymiarowo do podstawowych modeli wkładów grzewczych firmy Kratki.pl. W ofercie znajdziemy duże ramy z serii Ego, małe ramy Picolo i i ramki wykończeniowe wokół fasady wkładu do łączenia z prostymi obudowami nowoczesnymi lub z większymi ramami z forniru.

Przejdź do sklepu - ramy kamienne do kominków nowoczesnych Kratki.pl


Ramy z forniru

Nowoczesne ramy do kominków wykonane z forniru w okleinach w kolorach heban, wenge, zebrano jasne i zebrano ciemne. Ramy z forniru wymagają izolacji i oddzielenia od wkładu kominkowego ramką z kamienia.


Ramy stalowe

Idealne do wykończenia nowoczesnych kominków ramy ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Ramy są dostępne w wymiarach dopasowanych do większości wkładów kominkowych firmy Kratki.pl. Ramy metalowe montowane są w łatwy sposób na magnesach. Montaż stalowej ramy nie wymaga dodatkowych elementów zbezpieczajacych z kamienia. Wśród ram stalowych do kominków znajdzieny także czarne maskownice do wkładów Deco.

Przejdź do sklepu - ramy ze stali nierdzewnej szlifowanej do kominków nowoczesnych Kratki.pl